KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16123301

nr 1612 3301

1700-tal, påskrift a tergo. Ej signerad. Olja på duk, 60x51 cm, oramad

Kondition: slitage, skador, oramad

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 15 april 2024
kl 18:34:54