KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16123301
nr 1612 3301
1700-tal, påskrift a tergo. Ej signerad. Olja på duk, 60x51 cm, oramad
Kondition: slitage, skador, oramad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 15 april 2024
kl 18:34:54
700 kr
1.100 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.500 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)